WhatsApp chat
 • Yazılım Geliştirme

  Bilgi Teknolojilerinin iş hayatına yön verdiği günümüzde şirketlerin bu teknolojileri son derece verimli ve etkin kullanması ihtiyacı doğmuştur. Sektörde yıllarca çalışmış danışmanlık ekibimizle bilgi teknolojileri danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz.
   
  İnternet Teknolojileri projelerindeki uzmanlığımız ve proje yönetim yeteneklerimiz yıllara yayılan yazılım geliştirme tecrübemiz ile projelerinize yön vererek onları başarıya ulaştırmayı hedeflemekteyiz. İnternet Teknolojileri projelerinde maliyet ve kaynak yönetiminin projenin içeriği kadar önemli olduğunun farkındayız. Bunun için projelerinizin maliyet ve kaynak yönetimi konusunda tecrübeli danışmanlık ekibimizle birlikte çalışabilirsiniz. Ekibimiz projenin detaylı analizinden başarıyla tamamlanmasına kadar her anında yanınızda olacaktır.MobiSoft danışmalık ile projelerinize değer katın.
   
  İnönü Üniversitesi ve KOSGEB bünyesinde yürüttüğümüz ARGE çalışmalarımız sayesinde edindiğimiz tecrübe, müşterillerimizin ARGE projelerine yön vermektedir. ARGE çalışması bilimsel uzmanlık ve ticari tecrübeyi bir araya getirmesi gereken bir iştir. 3w İnternet Teknolojileri ARGE'nin bu konudaki bilgi birikiminden faydalanarak yenilikçi projelerinize başarıya ulaştırabilrsiniz.
   
  Bu alandaki hizmetlerimiz 
   
  İnternet Teknolojileri stratejisi ve yönetimi danışmanlığı
  İnternet Teknolojileri ve iş süreci yönetimi
  Ürünlerin seçimi ve tanıtımı
  Projenin izlenmesi ve kontrolu
  ARGE danışmanlığı
  Teknolojik altyapı ve kurulum danışmanlığı
  Uygulama ve veritabanı performans yönetimi

Copyright © 2001 - 2022 , Tüm Hakları Saklıdır.