WhatsApp chat
 • Google Adwords

  Nasıl Çalışır?
   
  Reklamlarınızı siz oluşturursunuz
  Reklam oluşturup işletmenizle alakalı kelime veya öbekler olan anahtar kelimeler seçersiniz. Anahtar kelimeler için fikir alın
   
  Reklamlarınız Google’da görünür
  Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünebilir. Artık, sizinle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapabilirsiniz.
   
  Müşteri çekersiniz
  Kullanıcılar, reklamınızı tıkladıktan sonra bir satın alma işlemi yapabilir veya sizinle ilgili daha fazla bilgi edinebilir.
   
  Neden İşe Yarar?
   
  Hedeflenen erişim
  Artık Google'da arama yapan kişilere yönelik reklam verebilirsiniz. Hatta, Google'ın arama sonuçlarında zaten görünüyorsanız, AdWords, Google'da yeni kitleleri ve reklamcılık ağımızı hedeflemenize yardım edebilir.
   
  Daha fazla denetim
  İstediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı düzenleyip bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, birçok reklam biçimini görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızı belirli dillere ve coğrafi bölgelere hedefleyebilirsiniz.
   
  Ölçülebilir değer
  Minimum harcama gerekliliği veya zaman taahhüdü yoktur. Ayrıca, tıklama başı maliyet seçeneğiyle yalnızca reklamlarınız tıklandığında borçlandırılırsınız. Bu, bütçenizin sadece size yeni müşteri adayları kazanmak için kullanılacağı anlamına gelir.
   
  Maliyetler ve Ödeme?
   
  Maliyetler konusunda endişeli misiniz? Merak etmeyin. 3w.com.tr, harcamalarınız üzerinde tam kontrol sağlar.
   
  Bütçenizi belirleyin
  Minimum harcama zorunluluğu yoktur; AdWords için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza beş TL'lik bir günlük bütçe ve her tıklama için on kuruşluk bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz.
   
  Desteksiz tahminlerden uzak durun
  Anahtar kelimeleri seçme ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda bilinçli kararlar verebilmeniz için anahtar kelime trafiği ve maliyet tahminleri veriyoruz. (Anahtar kelime maliyetlerini tahmin edin)
   
  Yalnızca sonuçlar için ödeme yapın
  Reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca biri reklamınızı tıklarsa ücretlendirilirsiniz.
   
  Ödeme seçenekleri ülke ve para birimine göre değişir.
   
  Yerel İşletmeler İçin?
   
  Yerel ve bölgesel hedefleme!
  Reklamlarınızı sadece belirli bir bölgede arama yapan kişilere görüntülenecek biçimde ayarlayın. Artık sizden 40 km uzaktaki çevrimiçi müşterileri hedeflemek çok kolay.
   

Copyright © 2001 - 2022 , Tüm Hakları Saklıdır.